• info@sambo.az

2003-2007 SAMBO GÜLƏŞİ ÜZRƏ DÜNYA, QİTƏ VƏ DİGƏR RƏSMİ YARIŞLARIN NƏTİCƏLƏRİ

Пост обновлен янв. 13

2007-Cİ İL


A. XARLAMPİYEVİN XATİRƏSİNƏ HƏSR EDİLMİŞ BEYNƏLXALQ TURNİR

DÜNYA KUBOKUNUN MƏRHƏLƏ YARIŞI

18-21.02.2007 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mayılov Elçin - 57 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

2. Nəzərəliyev Hakim - 62 II Neftçi İSM Hacıyev Əli


BELORUS PREZİDENTİ A.LUKOŞENKONUN MÜKAFTI UĞRUNDA

DÜNYA KUBOKUNUN MƏRHƏLƏ YARIŞI

22-25.02.2007 MİNSK-BELORUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 II Sərhəd. Qoş Ağagülov Sultan


AVROPA ÇEMPİONATI

26-30.04.2007 SOFİYA-BOLQARİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 III Sərhəd. Qoş Ağagülov Sultan


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİI

17-21.05.2007 LİEPAYA-LATVİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Vüqar - 48 III Səbail UGİM Tarverdiyev Vahid

2. Yusifov Fərid - 56 III Sum.OEUGİM Rəcəbli Zaur

3. Abbasov Yaşar - 60 II Neftçi İSM İsmayılov Cabir

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Əfqan - 48 I Sum.TİM Həsənov Adil

2. Qarayev Cavidan 1988 52 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman

3. Həsənov Yasin - 90 III Neftçi İSM Volodya Sidorenko


YENİYETMƏLƏRİN I AVRASİYA İDMAN OYUNLARI

18-22.09.2007 BREST-BELORUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Şükürov Nemət - 51 III Neftçi İSM Əhmədov Natiq

2. Səfərov Qüdrət - 55 II Səbail UGİM Rzayev Əfqan


A. ASLAXANOVUN XATİRƏSİNƏ HƏSR EDİLMİŞ BEYNƏLXALQ TURNİR

DÜNYA KUBOKUNUN MƏRHƏLƏ YARIŞI

03-06.10.2007 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Kərimov Tərlan - 62 III Neftçi İSM Səfixanov Elçin


VETERANLAR ARASINDA DÜNYA ÇEMPİONATI

06-10.10.2007 HALKİDİKİ-YUNANISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Yaqub 1967 62 III ASF

2. Səfərəliyev Yaşar - 90 I ASF

3. Apuşkin Vitali - 100 III ASF


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİI

17-21.10.2007 SOMBOR-SERBİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Vüqar - 48 I Səbail UGİM Tarverdiyev Vahid

2. Abbasov Yaşar - 60 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

3. Kərimov Samir 1990 70 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Əfqan - 48 I Sum.TİM Həsənov Adil

2. Həsənov Emil 1988 68 I Zenit İsmayılov Rüfət


DÜNYA ÇEMPİONATI

07-12.11.2007 PRAQA-ÇEXİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Mayılov Elçin - 57 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

3. Paşayev Zaur - 82 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman


2006-CI İL


AVROPA ÇEMPİONATI

15-16.04.2006 BELQRAD-SERBİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 I Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2. Mayılov Elçin - 57 II Neftçi İsmayılov Cabir

3. Nəzərəliyev Hakim - 62 II Neftçi Hacıyev Əli

4. Səfərbəyov Vasif 1985 100 III Sərhəd. Qoş Ağagülov Sultan


YENİYETMƏLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ

19-21.05.2006 HALKİDİKİ-YUNANISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qarayev Cavidan 1988 48 I Pəhləvan İK Ağayev Sehriman

2. Mustafayev Cavid 52 III Dəvəçi Bayramov Telman

3. Abbasov Yaşar 60 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

4. Həsənov Emil 1988 65 I Zenit İsmayılov Rüfət

5. Ağamirov Mirələm 75 III Pəhləvan İK İbrahimov Mübariz


DÜNYA KUBOKU

05-07.07.2006 ASTANA-QAZAXISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 III Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2. Mayılov Elçin - 57 I Neftçi İSM İsmayılov Cabir

3. Hüseynov Mobil - 68 III Zenit Abdullayev Yaqub

4. Məmmədov Nadir - 82 III Pəhləvan İK İbrahimov Mübariz


VETERANLARIN DÜNYA ÇEMPİONATI

30.09-02.10.2006 DAŞKƏND-ÖZBƏKİSTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Yaqub 1967 68 III ASF

2. Səfərəliyev Yaşar - 90 III ASF

3. Apuşkin Vitali - +100 III ASF

YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİI

12-15.10.2006 MOSKVA-RUSİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Əfqan - 48 I Sum.TİM Həsənov Adil

2. Həsənov Emil 1988 65 I Zenit İsmayılov Rüfət

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qarayev Cavidan 1988 48 II Pəhləvan İK Ağayev Sehriman

2. Nəzərov Pərviz - 52 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Muxtarov Araz - 74 I Gəncə TİM. Bayramov Ceyhun

4. Kazımov Zamiq - +100 II Gəncə TİM. Bayramov Ceyhun

2005-Cİ İL


A. XARLAMPİYEVİN XATİRƏSİNƏ HƏSR EDİLMİŞ BEYNƏLXALQ TURNİR

MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 III Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2. Məmmədov İlham - 57 III Lokomativ Umbayev Nazim

3. Mayılov Elçin - 57 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

4. Məsməliyev Habil - 68 I Sum. İppon Rəcəbli Əhməd


AVROPA ÇEMPİONATI

16-17.04.2005 MOSKVA-RUSİYA

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov İlham - 57 III Lokomativ Umbayev Nazim

2. Paşayev Zaur 1982 82 III Neftçi DİN Poladov Tərlan

3. Rüstəmov Ruslan - 90 II Gömrükçü Camiaşvili Givi


AVROPA BİRİNCİLİYİ

18-23.05.2005 SOMBOR-SERBİYA

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 III Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2. Rəhimov Seyran - 74 III Zenit Abdullayev Yaqub

3. Səfərbəyov Asif - 82 III Sərhəd. Qoş Ağagülov Sultan

4. Səfərbəyov Vasif 1985 90 I Sərhəd. Qoş Ağagülov Sultan

5. Musayev Musa - 100 III Sum. UGİM Rəcəbli Əhməd


MDB VƏ BALTİKYANI ÖLKƏLƏRİN BEYNƏLXALQ İDMAN OYUNLARI

16-19.06.2005 DMİTROV-RUSİYA

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 I Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2. Fərhadov Zabil - 68 III Gömrükçü Həsənov Adil

3. Məmmədli Nadir - 82 III Pəhləvan İK İbrahimov Mübariz


A. ASLAXANOVUN XATİRƏSİNƏ HƏSR EDİLMİŞ BEYNƏLXALQ TURNİR

12-12.09.2005 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Verdiyev Taleh - 52 III Samux Bayramov Kərəm

2. Mayılov Elçin - 57 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

3. Nəzərəliyev Hakim - 62 III Neftçi İSM Hacıyev Əli

4. Məsməliyev Habil - 68 I Sum. İppon Rəcəbli Əhməd


DÜNYA BİRİNCİLİYİ

13-17.10.2005 SALONİKİ-YUNANISTAN

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Əfqan - 48 II Sum.TİM Həsənov Adil

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 III Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2. Fərhadov Zabil - 68 I Gömrükçü Həsənov Adil

3. Səfərbəyov Vasif 1985 100 III Sərhəd. Qoş Ağagülov Sultan


DÜNYA ÇEMPİONATI

10-14.11.2005 ASTANA-QAZAXISTAN

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mayılov Elçin - 52 III Neftçi İSM İbrahimov Mübariz


2004-CÜ İL


AVROPA ÇEMPİONATI

20-24.05.2004 ŞAULYAY-LİTVA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Kərimov Ələkbər - 48 III GİM Əliyev Tahir

2.Allahverdiyev Cəsarət - 60 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Muxtarov Araz - 70 II Gömrük.İSM Bayramov Ceyhun

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Vəliyev İlqar - 48 I Pəhləvan İK İbrahimov Mübariz

2.Pənahov Ceyhun - 52 III Zenit İsmayılov Rüfət

3. Cəfərli Cəfər - 62 II Neftçi İK İsmayılov Cabir

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mayılov Elçin - 52 III Neftçi İSM İbrahimov Mübariz

2. Məmmədov İlham - 57 III Lokomativ Pəncəliyev Qüdrət

3. Ağayev Sehriman 1974 68 II Gömrük.İSM İbrahimov Mübariz

4. Məmmədov Elxan - 82 III Neftçi İSM Cəfərov Ağanağı


DÜNYA KUBOKU

16-21.06.2004 PRAQA-ÇEXİYA

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Nəzərəliyev Hakim - 57 I Neftçi İSM Hacıyev Əli

2. Cəfərli Cəfər - 62 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. İsmayılov Rüfət - 68 III Zenit Abdullayev Yaqub

4. Məmmədov Elxan - 82 III Neftçi İSM Cəfərov Ağanağı.


DÜNYA ÇEMPİONATI

24-27.09.2004 KİŞİNYOV-MOLDOVA

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mayılov Elçin - 52 II Neftçi İSM İbrahimov Mübariz

2. Qasımov Ramin - 62 III Məşəl İK Hacıyev Əli

3. Rüstəmov Ruslan - 90 III Gömrük.İSM Camiaşvili Givi


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA ÇEMPİONATI

25-29.10.2004 DAŞKƏND-ÖZBƏKİSTAN

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Kərimov Ələkbər - 48 II GİM Əliyev Tahir

2. Muxtarov Araz - 70 I Gömrükçü İSM Bayramov Ceyhun

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Cəfərli Cəfər - 62 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Rəhimov Seyran - 74 III Zenit Abdullayev Yaqub


2003-CÜ İL


AVROPA ÇEMPİONATI

01-05.05.2003 VARNA-BOLQARISTAN

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 48 I Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2. Müslümov Elgün - 60 III Sum. DİN İbrahimov İbrahim

3. Zingirov Səid - 65 I Pəhləvan İK Teymurov Taryel

4. Məmmədov Nadir - 70 III Pəhləvan İK İbrahimov Mübariz

5. Səfərbəyov Vasif 1985 81 II Neftçi İSM Ağagülov Sultan

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Vəliyev İlqar - 48 II Pəhləvan İK Əliyev Əbülfəz

2. Qasımov Ramin - 57 III MOİK Əhmədov Natiq

3. Məmmədov Samir - 90 III Pəh.İK Naxç. MR Məmmədov Ramiz

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mayılov Elçin - 52 II Neftçi İSM Məmmədov Kərəm

2. Nəzərəliyev Hakim - 57 III Neftçi İSM Gəncə Hacıyev Əli

3. Ağayev Sehriman 1974 62 III Gömrük.İSM Ağdam İbrahimov Mübariz

4. Hacıyev Bəxtiyar 1977 74 III Gömrük.İSM Ağdam İbrahimov Mübariz


DÜNYA ÇEMPİONATI

19-23.09.2003 URALSK-QAZAXISTAN

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 48 II Pəhləvan İK Mustafayev Şahlar

2.İsmayılov Elşən - 52 III Zenit Abdullayev Yaqub

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Əsgərov Rəşad - 48 II Lokomativ İC Umbayev Nazim


DÜNYA ÇEMPİONATI

06-10.11.2003 SANKT-PETERBURQ-RUSİYA

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Nəzərəliyev Hakim - 57 I Neftçi İSM Gəncə Hacıyev Əli

2. Rüstəmov Ruslan - 90 III Gömrük.İSM Mingə. Camiaşvili Givi




Просмотров: 41
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now