• info@sambo.az

2013-2014 SAMBO GÜLƏŞİ ÜZRƏ DÜNYA, QİTƏ VƏ DİGƏR RƏSMİ YARIŞLARIN NƏTİCƏLƏRİ

Пост обновлен янв. 13

2014-CÜ İL


AVROPA Birinciliyi

10-14.04.2014 KASERAS-İSPANİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qardaşxanov Fərid 1996 56 I Neftçi İK Həsənov Emin

2. Quliyev Elton 1996 60 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Sarıyev Natiq 1996 65 II Neftçi İK Əliyev Asif

4. Zeynalov Etibar 1996 + 87 III Gəncə Hacıyev Əli

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xankişiyev Ülvi 1995 48 III Neftçi İK Cəlalov Əlisəməd

2. Məmmədov Fuad 1995 57 II Neftçi İK Tarverdiyev Vahid

3. Ağayev Elvin 1995 62 II Gəncə UGİM Bayramov Ceyhun


Sabir Hüseynova həsr olunmuş, Kadetlər arasında Bakı şəhər Açıq Turniri

28.04.2014 Şağan Olimpiya İdman Kompleksi

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Babayev Kənan 42 I Neftçi İSM

2. İbişov Kənan 46 I Yasamal İK

3. Məmmədov Firad 50 I Zenit İSM

4. Ağayev Balabəy 55 I Yasamal İK

5. Hüseynov Elmin 60 I Nəqşi-Cahan

6. Əhmədov Asim 66 I Yasamal İK

7. Cəfərov Hasil 72 I Turan İK

8. Əfəndiyev Elşən 78 I Nəqşi-Cahan

9. İskəndərov Hüseynəli 84 I Neftçi İSM

10. Axundov Məhəmməd +84 I 6№UGİM

AVROPA Çempionatı

15-19.05.2014 BUXAREST-RUMINİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 II Neftçi İSM Ağayev Sehriman

2. Qasumov İslam      1986 57 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

3. Qasımov Amil 1986 74 I Cüdo2012 İK Hacıyev Əli

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Yusifov Fərid               1989 52 II Sumqayıt Abdullayev Yaqub

2.Osmanov Elvar           1987 57 III Gəncə Bayramov Ceyhun


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ

08.-12.10.2014 SEUL-KOREYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qardaşxanov Fərid 1996 56 III Neftçi İK Həsənov Emin

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xankişiyev Ülvi 1995 48 III Neftçi İK Cəlalov Əlisəməd

2. Hümbətli Fərid 1994 74 II Lokomotiv İSM Məmmədov Bəxtiyar

3. Cavadzadə Şirin 1994 82 II Neftçi İK Əliyev Yavuz


DÜNYA KUBOKU MƏRHƏLƏ YARIŞI

A.Aslaxanov mükafatı uğrunda "A" kateqoriyalı Beynəlxalq Turnir

16-19.10.2014 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həsənov Emil 1988 74 II Neftçi İK Rüfət İsmayılov

2. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 III Zenit İC Abdullayev Yaqub











DÜNYA ÇEMPİONATI

20-24.11.2014 NARİTA-YAPONİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

2.Həsənov Emil 1988 68 III Neftçi İK Rüfət İsmayılov

3. Qasımov Amil 1986 74 I Cüdo2012 İK Hacıyev Əli


2013-CÜ İL


DÜNYA KUBOKU (MEMORİAL A.A.XARLAMPİYEV)

22-25.03.2013 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 III Sərhədçi Ağagülov Soltan

YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ

11-15.04.2013 LİMASOL-KİPR

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Ağazadə Fuad 1996 52 II Sum.UGİM Əliyev Ruslan

2. Mehdiyev Musa 1995 65 I Neftçi İSM Məmmədov İmamverdi

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xankişiyev Ülvi 1995 48 III 10№UGİM Cəlalov Əlisəməd

2. Mikayılov Fərid 1993 62 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman

3. Şükürov Pərviz 1993 68 III Sum.UGİM Orduxanov Fariz


AVROPA ÇEMPİONATI-

17-21.05.2013 KREMA-İTALİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam     1986 57 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Qarayev Cavidan 1988 62 III Neftçi ISM Ağayev Sehriman

3. Qasımov Kənan 1990 90 II Neftçi İSM İsmayılov Cabir

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Nizami 1981 100 II ASF Abdullayev Yaqub


TƏLƏBƏLƏR ARASINDA XXVI ÜMÜMDÜNYA YAY UNİVERSİADASI

13-17.07.2013 KAZAN-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman

2. Qasumov İslam 1986 57 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

3. Həsənov Emil 1988 68 III Neftçi İSM Rüfət İsmayılov


DÜNYA BİRİNCİLİYİ

10-14.10.2013 SALONİKİ-YUNANISTAN

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Fuad 1995 56 I 11№-li UGİM Tarverdiyev Vahid

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Şükürov Pərviz 1993 68 III Lokomotiv İSM Orduxanov Fariz


DÜNYA ÇEMPİONATI

21-25.11.2013 SANKT-PETERBURQ-RUSİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Qarayev Cavidan 1988 62 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman


DÜNYA KUBOKU MƏRHƏLƏ YARIŞI

A.ASLAXANOVUN MÜKAFATI UĞRUNDA "A" KATEQORİYALI BEYNƏLXALQ TURNİR -

19-22.12.2013 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 III Sərhədçi Ağagülov Soltan





Просмотров: 12
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now