• info@sambo.az

2015-2018 SAMBO GÜLƏŞİ ÜZRƏ DÜNYA,QİTƏ VƏ DİGƏR RƏSMİ YARIŞLARIN NƏTİCƏLƏRİ

Пост обновлен янв. 13

2018-Cİ İL


DÜNYA KUBOKU (MEMORİAL A.A.XARLAMPİYEV)

22-23.03.2018 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xəlilov Mehman 1994 57 I DİN İC Qulamov İbrahim

2. Həsənov Emil 1988 68 I Neftçi İK Rüfət İsmayılov












YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ

12-16.04.2018 PRAQA-ÇEXİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Bayramov Vilayət 2000 60 III Gəncə Bayramov Ceyhun

2. Ağcayev Vüqar 2000 75 II Zenit İC Məmmədov Nazim

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Baxşıyev Eyvaz 1998 57 II Neftçi İK İsmayılov Cabir


Avropa Oyunlarına lisenziya xarakterli

“A” kteqoriyalı Beynəlxalq Turnir (Memorial Y.Potapov)

27-30.04.2018 Vladivastok-Rusiya

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Hüseynov Ceyhun 1993 82 III Siy.Neftçi İK Əliyev Yavuz


Beynəlxalq Turnir (Memorial T.Komekbayev)

04-06.05.2018 QIZILORDA-QAZAXISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Kərimov Samir 1990 74 I Neftçi İK İsmayılov Cabir


Sabir Hüseynovun xatirəsinə həsr olunmuş 2002-2003-cü il təvəllüdlü idmançılar arasında Bakı şəhər AÇIQ TURNİR

01.05.2018 Bakı (Abşeron Olimpiya İdman Kompleksi)

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həsənli İlkin 42 I Nəqşi-Cahan İK

2. Salayev Rəşad 46 I 10№UGİM

3. Qəhrəmanov Orxan 2002 50 I Neftçi İKİB Ağayev Sehriman

4. Əsədov Elşən 55 I Nəqşi-Cahan İK

5. Rüstəmli Rəvan 2002 60 I Neftçi İKİB Ağayev Sehriman

6. Səyyadov Təbriz 2003 66 I Yasamal İK Tarverdiyev Vavid

7. Adilzadə Adil 2002 72 I Neftçi İKİB Ağayev Sehriman

8. Məmmədov Cahangir 2003 78 I 6№İOEUGİM

9. Məmmədov Murad 2002 84 I Neftçi İKİB Ağayev Sehriman

10. Məmmədzadə

Məhəmməd 2003 +84 I Pəhləvan İK













AVROPA ÇEMPİONATI

18-20.05.2018 AFİNA-YUNANISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xəlilov Mehman 1994 57 III DİN İC Qulamov İbrahim

2. Qarayev Cavidan 1988 62 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Həsənov Emil 1988 68 III Sərhədçi İK Rüfət İsmayılov

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Nəbi 1991 100 III ASF Hacıyev Bəxtiyar


“Qazaxıstan Respublikası Prezidentinin mükafatı uğrunda keçirilən "A" kateqoriyalı

Beynəlxalq Turnir”

30.06-01.07.2018 ASTANA-QAZAXISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

2. Qarayev Cavidan 1988 62 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Kərimov Samir 1990 74 III Neftçi İK İsmayılov Cabir












KÖÇƏRİ XALQLARIN ÜMUMDÜNYA İDMAN OYUNLARI

06-07.09.2018 ÇOLPAN-ATA-QIRĞIZISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Baxşıyev Eyvaz 1998 57 II Neftçi İK İsmayılov Cabir


Tatarıstan Respublikası Prezidentinin mükafatı uğrunda II Avropa oyunlarına lisenziya xarakterli “A” kateqoriyalı Beynəlxalq Turnir

04-07.10.2018 KAZAN-TATARISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

2.Qarayev Cavidan 1988 62 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Məmmədov Fuad 1998 62 III Sərhədçi İK İsmayılov Rüfət

4. Həsənov Emil 1988 68 II Sərhədçi İK İsmayılov Rüfət

5. Abdullayev Abdulla 2000 74 II ASF-ZENİT İC Abdullayev Yaqub


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ

12-14.10.2018 TBİLİSİ-GÜRCÜSTAN

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Hüseynov Hüseyn 2000 56 III Gəncə Bayramov Ceyhun

2. Bayramov Vilayət 2000 60 III Gəncə Bayramov Ceyhun

3. Haqverdiyev Emin 2000 65 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

4. Salmanov Toğrul 2001 +87 III Sumqayıt TİM İsmayılov Famil

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Baxşıyev Eyvaz 1998 57 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Məmmədov Fuad 1998 62 II Sərhədçi İK İsmayılov Rüfət












DÜNYA ÇEMPİONATI

08-12.11.2018 Buxarest-Rumıniya

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həsənov Emil 1988 68 II Sərhədçi İK İsmayılov Rüfət










KADETLƏR ÜZRƏ DÜNYA BİRİNCİLİYİ

04-05.12.2018 Novı-Sad-Serbiya

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Adilzadə Adil 2002 78 III Neftçi İK Ağayev Sehriman













TƏLƏBƏLƏRİN DÜNYA KUBOKU

07-08.12.2018 Novı-Sad-Serbiya

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Abdulla 2000 74 III Zenit İC Abdullayev Yaqub


2017-Cİ İL


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ

18-22.04.2017 PRAQA-ÇEXİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Dünyamalıyev Rəşad 1999 56 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Nəcəfov Yaşar 1999 60 III Zenit İC Abbasov Xalid

3. Abdullayev Abdulla 2000 65 III Zenit İC Abdullayev Yaqub

4. Allahverdiyev Teymur 1999 70 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Hüseynov Elmin 1998 62 III Neftçi İK Həsənov Emin











AVROPA ÇEMPİONATI

18-22.05.2017 MİNSK-BELARUS

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

2.Həsənov Emil 1988 68 II Neftçi İK İsmayılov Rüfət











“Qazaxıstan Respublikası Prezidentinin mükafatı uğrunda "A" kateqoriyalı

Beynəlxalq Turnir”

06-09.07.2017 ASTANA-QAZAXISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Kərimov Samir 1990 74 III Neftçi İK İsmayılov Cabir


MDB ÖLKƏLƏRİNİN MİLLİ İDMAN NÖVLƏRİ VƏ OYUNLARININ I FESTİVALI

12-14.08.2017 ULYANOVSK-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Fuad 1998 57 III ASF Ağagülov Sultan

2. Qarayev Cavidan 1988 62 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Həsənov Emil 1988 68 I Neftçi İK İsmayılov Rüfət

4. Məmmədov Nizami 1981 100 II ASF Abdullayev Yaqub


Tatarıstan Respublikası Prezidentinin mükafatı uğrunda “A” kateqoriyalı Beynəlxalq Turnir

06-09.10.2017 KAZAN-TATARISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Baxşıyev Eyvaz 1998 57 II Neftçi İK İsmayılov Cabir

2.Şahpələngli Məhəmməd 1993 68 III Zenit İC Abdullayev Yaqub


YENİYETMƏLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ

12-16.10.2017 NOVİ-SAD-SERBİYA

Qızlar

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xulubuva İrena 2001 52 I 13№İOEUGİM Pənahov Mübariz

Oğlanlar

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Nəcəfov Yaşar 1999 60 III Atilla İK Abbasov Xalid

2. Allahverdiyev Teymur 1999 70 III Neftçi İK İsmayılov Cabir


DÜNYA ÇEMPİONATI

10-12.11.2017 SOÇİ-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Fuad 1998 57 III ASF Ağagülov Sultan










2016-CI İL


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ

07-11.04.2016 TULUZA-FRANSA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Yusifov Əlış 1998 48 I Sum TİM Niftəliyev İlqar

2. Məmmədov Fuad 1998 56 III Zenit İC Abdullayev Yaqub

3. Abdullayev Abdulla 2000 60 III Zenit İC Abdullayev Yaqub

4. Əskərov Bahadır 1998 65 III Siy.Neftçi İK Əliyev Yavuz

5. Əhmədov Asim 1998 70 I 11№UGİM Tarverdiyev Vahid

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Əliyev Murad 1998 52 III Sum TİM Adıgözəlov Sultan

2. Allahverdiyev Tural 1996 62 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Mirzəyev Aslan 1997 90 II Neftçi İK İsmayılov Cabir













AVROPA ÇEMPİONATI

12-16.05.2016 KAZAN-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qarayev Cavidan 1988 62 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

2.Həsənov Emil 1988 68 III Neftçi İK İsmayılov Rüfət

3. Qasımov Amil 1986 74 I Qəbələ İK Hacıyev Əli










“Dünya və Avropa Çempionu A.Çoxelyə həsr olunmuş Beynəlxalq Turnir

09-11.09.2016 TBİLİSİ-GÜRCÜSTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Nəbiyev Yusif 1996 62 III Neftçi İK İsmayılov Cabir


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ

06-10.10.2016 PLOEŞTI-RUMINİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Nəcəfov Yaşar 1999 56 I 9№UGİM Abbasov Xalid


DÜNYA ÇEMPİONATI

10-14.11.2016 SOFİYA-BOLQARISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həsənov Emil 1988 68 II Neftçi İK İsmayılov Rüfət


TƏLƏBƏLƏR ARASINDA İLK DÜNYA ÇEMPİONATI

08-12.12.2016 NİKOSYA-KİPR

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həşimov Heydər 1992 62 II Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Əsgərov Kamran 1995 68 II Neftçi İK İsmayılov Cabir


KADETLƏR ARASINDA DÜNYA ÇEMPİONATI

12-15.12.2016 NİKOSYA-KİPR

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasımov Hacalı 2001 42 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

2. Bayramov Vilayət 2000 55 III Gəncə UGİM Bayramov Ceyhun


2015-Cİ İL


DÜNYA KUBOKUNUN MƏRHƏLƏ YARIŞI

“Qazaxıstan Respublikası Prezidentinin mükafatı uğrunda Beynəlxalq Turnir”

23-26.01.2015 ALMA-ATA-QAZAXISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xəlilova Nəzakət 1994 52 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Qurbanova Fəridə 1992 64 II Qəbələ İK İsmayılov Cabir

DÜNYA KUBOKUNUN MƏRHƏLƏ YARIŞI

Belarus Respublikası Prezidentinin mükafatı uğrunda Beynəlxalq Turnir”

11-14.02.2015 MİNSK-BELARUS

Qadınlar

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Hüseynova Şəhanə 1987 60 III Qəbələ İK Arzumanov Şahin

2.Əlizadə Nərminə 1997 68 III Qəbələ İK İsmayılov Cabir

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Umbayev Nəsimi 1994 52 III Lokomotiv İSM Umbayev Nazim


DÜNYA KUBOKU (MEMORİAL A.A.XARLAMPİYEV)

26-29.03.2015 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Umbayev Nəsimi 1994 52 III Lokomotiv İSM Umbayev Nazim

2. Həsənov Emil 1988 68 II Neftçi İK İsmayılov Rüfət

3. Qasımov Amil 1986 74 I Qəbələ İK Hacıyev Əli

4. Qasımov Elmuraz 1994 100 III Gəncə UGİM Bayramov Ceyhun

5. Mirəliyev Mövlüd 1974 +100 III Gəncə UGİM Bayramov Ceyhun


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ

16-20.04.2015 NOVİ-SAD-SERBİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Baxşıyev Eyvaz 1998 48 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Dünyamalıyev Rəşad 1999 52 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Abaslı Namiq 1997 56 II Sum.UGİM Məmmədov İlham

4. Cəlilov Elvin 1997 70 III Neftçi İK Zeynalov Əfqan

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qardaşxanov Fərid 1996 57 III Neftçi İK Həsənov Emin

2.Əskərov Kamran 1995 62 I Neftçi İK İsmayılov Cabir


AVROPA ÇEMPİONATI

14-17.05.2015 ZAQREB-XORVATİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həsənov Emil 1988 68 III Neftçi İK İsmayılov Rüfət

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Yusifov Fərid 1989 57 III Sumqayıt Abdullayev Yaqub


I AVROPA OYUNLARI

21-22.06.2015 BAKI-AZƏRBAYCAN

Qadınlar

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xəlilova Nəzakət 1994 52 II Neftçi İK İsmayılov Cabir

Kişilər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 II Neftçi İK Mustafayev Şahlar

2. Qasımov Amil 1986 74 II Qəbələ İK Hacıyev Əli

3. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 II Qəbələ İK Ağagülov Sultan


DÜNYA BİRİNCİLİYİ

08-12.10.2015 RİQA-LATVİYA

Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Yusifov Əliş 1998 48 III Təhsil RİM Sum. Qulamov İbrahim

2. Dünyamalıyev Rəşad 1999 52 II Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Əhmədov Nəriman 1997 56 I Təhsil RİM Sum. İsmayılov Famil

4. Mirzəyev Aslan 1997 81 III Neftçi İK Balaşov Naib

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Bayramov Əmrah 1995 57 II Təhsil RİM Sum. Qulamov İbrahim

2. Baba-zadə İlkin 1996 62 I Neftçi İK Bayramov Ceyhun


DÜNYA KUBOKUNUN MƏRHƏLƏ YARIŞI

A.Aslaxanovun mükafatı uğrunda Beynəlxalq Turnir”

19-22.10.2015 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Xəlilov Mehman 1994 57 III Neftçi İK Qulamov İbrahim


DÜNYA ÇEMPİONATI

12-16.11.2015 KASABLANKA-MƏRAKEŞ

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qarayev Cavidan 1988 62 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

2. Həsənov Emil 1988 68 II Neftçi İK İsmayılov Rüfət

3. Qasımov Amil 1986 74 II Qəbələ İK Hacıyev Əli


KADETLƏR ARASINDA AÇIQ AVROPA BİRİNCİLİYİ

04-07.12.2015 İSTANBUL-TÜRKİYƏ

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mehdizadə Mehman 2000 42 II Neftçi İK İsmayılov Cabir

2.Qasımov Kamran 2001 50 I Siy.Neftçi İK Həmzəyev Zaur

3. Haqverdiyev Emin 2000 55 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

4. Məmmədov Xəyal 2000 66 III Neftçi İK Hüseynov Xəlil

5. Cəlilzadə Xəlil 2000 78 III 11№UGİM Tarverdiyev Vahid

Просмотров: 0
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now