• info@sambo.az

2019 ÖLKƏ, QİTƏ, DÜNYA VƏ DİGƏR RƏSMİ YARIŞLARIN NƏTİCƏLƏRİ

Пост обновлен февр. 24

KADETLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ

06-09.12.2019 RİQA -LATVİYA

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Babyev Sahib 2003 50 III Neftçi İK İbrahimov Elçin


Qazaxıstan Respublikası Prezidenti mükafatı uğrunda Beynəlxalq Turnir

29.11-02.12.2019 NUR-SULTAN-QAZAXISTAN

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Məmmədov Fuad 1998 62 II Neftçi İK Ağayev Sehriman










DÜNYA ÇEMPİONATI

07-11.11.2019 ÇEONQCU-KOREYA

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Həsənov Emil 1988 68 III Gömrükçü İsmayılov Rüfət


Baş məşqçi: Hacıyev Bəxtiyar


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA ÇEMPİONATI

10-14.10.2019 DAŞKƏND-ÖZBƏKİSTAN

Yeniyetmələr

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Bağırov Elvin 2002 56 III Yasamal İK Hüseynov Şəhriyar

2. İsmayılov Kənan 2002 60 III Sum.UGİM Məmmədov İlhan

3. Cəbrailov Hacıbala 2001 70 III Sum.TİM İsmayılov Famil

4. Salmanov Toğrul 2001 +87 III Sum.TİM İsmayılov Famil










Baş məşqçi: Hacıyev Bəxtiyar

Beynəlxalq-ekstra dərəcəli hakim: İsmayılov Cabir


“Dünya və Avropa Çempionu Arçila Çoxeliyə həsr olunmuş “B” kateqoriyalı

Beynəlxalq Memorial Turnir"

06-09.09.2019 TBİLİSİ-GÜRCÜSTAN

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Umbayev Nəsimi 1994 52 III Ruslan 93 İK Umbayev Nazim

2. Əliyev Səməd 1999 52 III Əlincə İK Zeynalov Əfqan

3. Baxşıyev Eyvaz 1998 57 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

4. Allahverdiyev Tural 1996 62 III Neftçi İK Ağayev Sehriman

5. Məmmədov Fuad 1998 62 III Neftçi İK Ağayev Sehriman





Baş məşqçi: Hacıyev Bəxtiyar

Beynəlxalq-ekstra dərəcəli hakim: İsmayılov Cabir


SSRİ-nin və Azərbaycan Respublikasının Əməkdar Məşqçisi Əbülfəz Əliyevə həsr olunmuş, Yeniyetmələr, Gənclər və Kişilər arasında Ölkə Kuboku

18-21.07.2019 “Abşeron Olimpiya İdman Kompleksi”

Yeniyetmələr

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Babyev Sahib 2003 48 I Neftçi İK İbrahimov Elçin

2. Ismayılov Nurlan 2002 52 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Bağırov Elvin 2002 56 I Yasamal Hüseynov Şəhriyar

4. Ismayılov Kənan 2002 60 I Sum.UGİM Məmmədov İlhan

5. Səyyadov Təbriz 2003 65 I Oğuz Umarov Araz

6. Cəbrailov Hacıbala 2001 70 I Sum.TİM İsmayılov Famil

7. Məmmədov Ağani 2001 75 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

8. Səfixanov Ruslan 2002 81 I Sum.DİN Səfixanov Elçin

9. Isayev Sabir 2002 87 I Sum.TİM İsmayılov Famil

10.Salmanov Toğrul 2001 +87 I Sum.TİM İsmayılov Famil

Gənclər

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Əliyev Səməd 1999 48 I Əlincə İK Zeynalov Əfqan

2. Sadıxov Əli 2000 52 I 10№UGİM İsmayılov Çingiz

3. Xankişiyev Nicat 2000 57 I Yasamal Tarverdiyev Vahid

4. Bayramov Vilayət 2000 62 I Gəncə Bayramov Ceyhun

5. Cəfərzadə Rəşad 2000 68 I Sum.DİN Səfixanov Elçin

6. Abdullayev Abdulla 2000 74 I Cudo2012 Abdullayev Yaqub

7. Adilzadə Adil 2002 82 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

8. Cəlilzadə Xəlil 2000 90 I Yasamal Tarverdiyev Vahid

9. Tarverdiyev Elvin 2000 100 I Yasamal Cəbrayılov Xanoğlan

10. Feyziyev Camal 2000 +100 I 5№İOEUGİM Xəlilov Kənan

Kişilər

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Baxşiyev Eyvaz 1998 57 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Məmmədov Fuad 1998 62 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Həsənov Emil 1988 68 I Gömrükçü İsmayılov Rüfət

4. Əskərov Bahadır 1998 74 I Siy. Neftçi Əliyev Yavuz

5. Hüseynov Ceyhun 1993 82 I Siy. Neftçi Əliyev Yavuz

6. Nəsibli Eyvaz 1995 90 I Sum.DİN Səfixanov Elçin

7. Əhmədov Sənan 1995 100 I Sum.Neftçi Rəcəbli Elxan

8. Feyziyev Camal 2000 +100 I 5№İOEUGİM Xəlilov Kənan


























ΙΙ AVROPA OYUNLARI

21-30.06.2019 MİNSK-BELARUS

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Səmədov Ağasif 1989 52 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

2. Xəlilov Mehman 1994 57 III DİN İC Qulamov İbrahim

3. Həsənov Emil 1988 68 III Gömrükçü İsmayılov Rüfət




Baş məşqçi: Hacıyev Bəxtiyar

Beynəlxalq-ekstra dərəcəli hakim: İsmayılov Cabir


AVROPA ÇEMPİONATI

16-20.05.2019 XİXON-İSPANİYA

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Nəsimi Umbayev 1994 52 III Ruslan 93 İK Umbayev Nazim

Döyüş sambosu

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Bəxtiyar Abbasov 1985 82 III Qəbələ İK Hacıyev Bəxtiyar


Baş məşqçi: Hacıyev Bəxtiyar


“A” kateqoriyalı “Memorial Yuriy Potapov” Beynəlxalq Turnir

27-28.04.2019 VLADİVASTOK-RUSİYA

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Əskərov Bahadır 1998 74 III Siy. Neftçi Əliyev Yavuz


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCLİYİ

11-15.04.2019 LİMASOL-KİPR

Yeniyetmələr

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Babayev Sahib 2003 48 III NeftçiİK İbrahimov Elçin

2. Salmanov Toğrul 2001 +87 III Sum.TİM İsmayılov Famil

Gənclər

1. Mehdizadə Mehman 2000 57 III Neftçi İK İsmayılov Cabir

2. Bayramov Vilayət 2000 62 III Gəncə Bayramov Ceyhun



Baş məşqçi: Hacıyev Bəxtiyar


Yeniyetmələr, Gənclər və Kişilər arasında Azərbaycan Çempionatı və Birinciliyi

01.02-03.02.2019

Yeniyetmələr

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Babyev Sahib 2003 48 I NeftçiİK İbrahimov Elçin

2. Ismayılov Nurlan 2002 52 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Bağırov Elvin 2002 56 I Yasamal Hüseynov Şəhriyar

4. Qasımov Hacalı 2001 60 I 6№İOEUGİM Tarverdiyev Vahid

5. Rüstəmov Royal 2001 65 I Gəncə Bayramov Ceyhun

6. Poladov Zaməddin 2001 70 I Sum.DİN Səfixanov Elçin

7. Lətifzadə Şöhrət 2001 75 I Yasamal Oğuz Tarverdiyev Vahid

8. Səfixanov Ruslan 2002 81 I Sum.DİN Səfixanov Elçin

9. İskəndərli Rəvan 2001 87 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

10.Salmanov Toğrul 2001 +87 I Sum.TİM İsmayılov Famil

Gənclər

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Zeynallı Kənan 2001 48 I Zenit İC Abdullayev Yaqub

2. Əliyev Səməd 1999 52 I Əlincə İK Zeynalov Əfqan

3. Mehdizadə Mehman 2000 57 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

4. Nəcəfov Yaşar 1999 62 I Ruslan 93İK Abbasov Xalid

5. Rəhmanov Əhməd 1999 68 I Şabran Bayramov Telman

6. Allahverdiyev Teymur 1999 74 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

7. Ağcayev Vüqar 2000 82 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

8. İbrahimov Aslan 1999 90 I Neftçi İK İsmayılov Mehman

9. İsmayılov Abdulla 1999 100 I Sərhədçi İsmayılov Rüfət

10. Feyziyev Camal 2000 +100 I 5№İOEUGİM Xəlilov Kənan

Kişilər

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Səmədov Ağasif 1989 52 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

2. Baxşiyev Eyvaz 1998 57 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Xəlilov Mehman 1994 62 I DİN Qulamov İbrahim

4. Mikayılov Fərid 1993 68 I Gəncə DİN İC Hacıyev Əli

5. Həsənov Emil 1988 74 I Gömrükçü İsmayılov Rüfət

6. Hüseynov Ceyhun 1993 82 I Siy. Neftçi Əliyev Yavuz

7. Abbasov Bəxtiyar 1995 90 I Qəbələ İK Hacıyev Bəxtiyar

8. Ramazanov Çingiz 1993 100 I Sum.FHN Qulamov İbrahim

9. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 I Sərhədçi Hacıyev Bəxtiyar










Просмотров: 0
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now