• info@sambo.az

2020 ÖLKƏ, QİTƏ VƏ DİGƏR RƏSMİ YARIŞLARIN NƏTİCƏLƏRİ

2020-Cİ İL


“Belorus Respublikası Prezidentinin mükafatı uğrunda sambo üzrə

“A” kateqoriyalı Beynəlxalq Turnir”

19-22.02.2020-MİNSK-BELORUS

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Həsənov Emil 1988 74 III Gömrükçü İsmayılov Rüfət



Yeniyetmələr, Gənclər və Kişilər arasında Azərbaycan Çempionatı və Birinciliyi

13.02-15.02.2020-BAKI İDMAN SARAYI

Yeniyetmələr

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Ələkbərov Elmaz 2002 48 I Şabran Bayramov Telman

2. Məmmədov Adil 2003 52 I Gəncə Muxtarov Araz

3. Bağırov Elvin 2002 56 I 313 İK Hüseynov Şəhriyar

4. İsmayılov Kənan 2002 60 I Sum.Neftçi Məmmədov İlham

5. Əliyev Elvin 2002 65 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

6. Tağıyev İslam 2003 70 I Sum.UGİM Bayramov Zülfüqar

7. Hüseynov Əhməd 2002 75 I Gəncə Bayramov Ceyhun

8. Səfixanov Ruslan 2002 81 I Sum.DİN Səfixanov Elçin

9. Aydəmirov Rəsul 2003 87 I Sərhədçi İC Ə.Hikmət

10.Qənbərov Eltun 2002 +87 I 10№UGİM Rəhimov Seyran

Gənclər

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Salayev Rəşad 2002 48 I 10№UGİM İsmayılov Çingiz

2. Sadıxov Əli 2000 52 I 10№UGİM İsmayılov Çingiz

3. Babayev Kənan 2000 57 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

4. Bayramov Vilayət 2000 62 I Gəncə Bayramov Ceyhun

5.Tanverdiyev Ayxan 2000 68 I Gəncə Bayramov Ceyhun

6. Abdullayev Abdulla 2000 74 I Cüdo 2012 Abdullayev Yaqub

7. Ağcayev Vüqar 2000 82 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

8. Cəlilzadə Xəlil 2000 90 I Yasamal FHN Tarverdiyev Vahid

9. İsayev Sabir 2002 100 I Sum.TİM İsmayılov Famil

10. Salmanov Toğrul 2001 +100 I Sum.TİM İsmayılov Famil

Kişilər

N S. A. Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Umbayev Nəsimi 1994 52 I Neftçi İK Umbayev Nazim

2. Baxşiyev Eyvaz 1998 57 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

3. Məmmədov Fuad 1994 62 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

4. Həsənov Emil 1988 68 I Gömrükçü İsmayılov Rüfət

5. Abdullayev Abdulla 2000 74 I Cüdo2012 Abdullayev Yaqub

6. Hüseynov Ceyhun 1993 82 I Siy.Neftçi Əliyev Yavuz

7. Cavadzadə Şirin 1994 90 I Siy.Neftçi Əliyev Yavuz

8. Məmmədov Nizami 1981 100 I Neftçi İK İsmayılov Cabir

9. Səfərbəyov Vasif 1985 +100 I Sərhədçi İC Hacıyev Bəxtiyar

Просмотров: 0
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now