top of page

2022 ÖLKƏ, QİTƏ VƏ DİGƏR RƏSMİ YARIŞLARIN NƏTİCƏLƏRİ

Обновлено: 18 нояб. 2022 г.



2022-Cİ İL


AZƏRBAYCAN BİRİNCİLİYİ VƏ ÇEMPİONATI

14-16.01.2022 BAKI


Yeniyetmələr

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Zərbəliyev Fərid 2004 53 I Qəbələ İK Əlləzov Əlislam

2. Əliyev Murad 2004 58 I Zirvə İK Əhmədov Elməddin

3. Gülməmmədov

Musaxan 2004 64 I Qəbələ İK Əlləzov Əlislam

4. Babazadə Kərəm 2004 71 I Sum.İOEUGİŞM-1 İsmayılov Famil

5. İbrahimov Toğrul 2004 79 I 6№-li İOEUGİM Tarverdiyev Vahid

6. Zamanov İsmayıl 2004 88 I Mingəçevir Gİİ Quliyev R.

7. İsgəndərli Nihad 2004 98 I Yevlax Gİİ Bağırzadə Tural

8. Məcidli Orxan 2004 +98 I 6№-li İOEUGİM Tarverdiyev Vahid


Gənclər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Rüstəmli Rəvan 2002 58 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

2. Bağırov Elvin 2002 64 I 313İK Hüseynov Şəhriyar

3. Hüseynov Əhməd 2002 71 I Gəncə 1 №UGİŞM Bayramov Ceyhun

4. Adilzadə Adil 2002 79 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

5.Əliyev Məhəmmədəli 2002 88 I Balaxanı İM Tağıyev Elnur

6. Səfixanov Ruslan 2002 98 I Sum.DİN İC Səfixanov Elçin

7. Məmmədzadə

Məhəmməd 2003 +98 I Neftçi İK Ağayev Sehriman


Kişilər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Xəlilov Mehman 1994 58 I Sumqayıt Qulamov İbrahim

2. Seyidəliyev Mirfəttah 1997 64 I Hədəf İK Həsənov Emil

3. Həsənov Emil 1988 71 I Neftçi İK İsmayılov Rüfət

4. Bayramov Vüqar 1990 79 I Hədəf İK Həsənov Emil

5. Hüseynov Ceyhun 1993 88 I Siyəzən-Neftçi Əliyev Yavuz

6. Nəsibli Eyvaz 1995 98 I Sum.DİN İC Səfixanov Elçin

7. Qəhrəmanov Şahin 1991 +98 I Neftçi İK Abdullaxanlı K.





“II VƏTƏN MÜHARİBƏSİ” ŞƏHİDİ, GİZİR ELMƏDDİN CƏFƏROVUN XATİRƏSİNƏ HƏSR OLUNMUŞ KADETLƏR ARASINDA TURNİR

25-26.06.2022 XIZI-ŞORABAD


Kadetlər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Xudaverdiyev Kamil - 42 I Siyəzən -

2. Əlipənahov İsmayıl - 46 I 6№li İOEUGİM -

3. Zeynallı Ziyəddin - 49 I 6№li İOEUGİM -

4. Quliyev Nihat - 53 I 9№li UGİM -

5. Rəhimov Nihad - 58 I 313 İK -

6. İsayev Cavad - 64 I Yasamal-Sambo İK -

7. Nəcəfov Nurlan - 71 I 10№li UGİM -

8. Vəliyev Rasim - 79 I Siyəzən -

9. Əhmədov Mircəlal - 88 I Şuşa -

10. İmaməliyev Hacıbaba - +88 I Sumqayıt -



AZƏRBAYCAN KUBOKU

16-17.07.2022 BAKI


Kişilər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Baxşiyev Eyvaz 1998 58 I 10№li UGİM Allahverdiyev C.

2. Bağırov Elvin 2002 64 I 313 İK Hüseynov Şəhriyar

3. Həsənov Emil 1988 71 I Hədəf İK İsmayılov Rüfət

4. Adilzadə Adil 2002 79 I Neftçi İK Ağayev Sehriman

5. Hüseynov Ceyhun 1993 88 I Siyəzən-Neftçi Əliyev Yavuz

6. Nəsibli Eyvaz 1995 98 I Sum.DİN Səfixanov Elçin

7. Salmanov Toğrul 2001 +98 I Sum. İOEUGİŞM-1 İsmayılov Famil















AVROPA BİRİNCİLİYİ VƏ ÇEMPİONATI

15-18.09.2022 SERBİYA-NOVİ-SAD


Yeniyetmələr

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Gülməmmədov

Musaxan 2004 64 II Qəbələ İK Əlləzov Əlislam

2. Babazadə Kərəm 2004 71 III Sum.İOEUGİŞM-1 İsmayılov Famil

3. İbrahimov Toğrul 2004 79 III 6№-li İOEUGİM Tarverdiyev Vahid

4. Məcidli Orxan 2004 +98 III 6№-li İOEUGİM Tarverdiyev Vahid


Gənclər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Bağırov Elvin 2002 64 II 313İK Hüseynov Şəhriyar

2. Məmmədzadə

Məhəmməd 2003 +98 II Neftçi İK Ağayev Sehriman


Kişilər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Seyidəliyev Mirfəttah 1997 64 III Hədəf İK Həsənov Emil

2.Həsənov Emil 1988 71 III Neftçi İK İsmayılov Rüfət

3. Hüseynov Ceyhun 1993 88 I Siyəzən-Neftçi Əliyev Yavuz


AÇIQ ASİYA KUBOKU

06-10.10.2022 QAZAXSTAN-AKTAU


Kişilər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Babayev Sahib 2003 58 III Qəbələ İK İbrahimov Elçin

2. Allahverdiyev Tural 1996 64 II Neftçi İK Ağayev Sehriman

3. Babayev Kənan 2000 64 III Qəbələ İK Əlləzov Əlislam


DÜNYA ÇEMPİONATI

11-14.11.2022 QIRĞIZISTAN-BİŞKEK


Kişilər

N S.A Təv. Çəki Nəticə İdman Təşkilatı Məşqçi

1. Bağırov Elvin 2002 64 II 313İK Hüseynov Şəhriyar


74 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page