• info@sambo.az

2008-2012 SAMBO GÜLƏŞİ ÜZRƏ DÜNYA, QİTƏ VƏ DİGƏR RƏSMİ YARIŞLARIN NƏTİCƏLƏRİ

Пост обновлен янв. 13

2012-Cİ İL


DÜNYA KUBOKU

27-30.01.2012 URALSK-QAZAXISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman

2. Quliyev Zülfüqar 1991 74 III Sumqayıt UGİM Arzumanov Elburus

3. Kərimov Samir 1990 74 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

AVROPA BİRİNCİLİYİ-05-09.04.2012 BUXAREST-RUMINİYAYeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Umbayev Nəsimi 1994 48 III Lokomativ İSM Umbayev Nazim

2. Babakişiyev Ceyhun 1995 81 II Sumqayıt UGİM Butayev Ceyhun

3. Mirzəzadə Xəyal 1994 65 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman

4. Əhədov Ruhin 1995 70 III Sumqayıt UGİM Əliyev Rasim

5. Axundov Səbuhi 1994 87 III Neftçi İSM Poladov Tərlan

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Binyətov Kənan 1992 52 III Neftçi İSM Həmzəyev Zaur

2. Alışov Hikmət 1991 90 III Masallı Quliyev Xanağa

AVROPA ÇEMPİONATI17-21.05.2012 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Cavadov Kamran 1992 57 II Pəhləvan İbrahimov Mübariz

KADETLƏR ARASINDA AÇIQ AVROPA BİRİNCİLİYİ-21-24.09.2012 TALLİN-ESTONİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Allahverdiyev Tural 1996 55 II Neftçi İSM Ağayev Sehriman

2. Məsməliyev Ramin 1996 66 II Zenit İC Abdullayev Yaqub

3. Məhərrəmov

Məhəmməd 1996 +84 III Gəncə Bayramov Ceyhun

YENİYETMƏLƏR və GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ-11-15.10.2012 SOFİYA- BOLQARISTANYeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qarayev Orxan 1994 60 I Neftçi İSM Ağayev Sehriman

2. Niftalıyev Xaliq 1994 70 III Neftçi İSM Məmmədov Bəxtiyar

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mikayılov Fərid 1993 62 II Neftçi İSM Hacıyev Əli

2. Eyvaz-zadə Hüseyin 1993 52 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

DÜNYA ÇEMPİONATI-08-12.11.2012 MİNSK-BELORUS

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 I Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Cavadov İmran 1994 62 II Zenit İC Abdullayev Yaqub

2011-Cİ İL

AVROPA BİRİNCİLİYİ-14-18.04.2011, PRAQA- ÇEXİYAYeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Eyvaz-zadə Hüseyn 1993 48 II Neftçi İSM Əlləzov Əlislam

2. Şükürov Pərviz 1993 56 III Sumqayıt UGİM Orduxanov Fariz

3. Mikayılov Fərid 1993 60 I Gəncə UGİM Hacıyev Əli

4. Hümbətli Fərid 1994 70 III Bakı TİM Məmmədov Bəxtiyar

5. Rəsullu Əbdülhəqq 1993 81 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman

6. Fətiyev Andrey 1993 +87 III Bakı DİN.İC. Bağırov Etibar

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Binyətov Kənan 1992 48 III Neftçi İSM Həmzəyev Zaur

2. Babayev Kazım 1992 52 III Lokomotiv İC Umbayev Nazim

3. Quliyev Zülfüqar 1992 74 III Sumqayıt UGİM Arzumanov Elbrus

4. Ağayev Azər 1991 82 II Neftçi İSM Cəfərov Ağanağı

AVROPA ÇEMPİONATI-

12-16.05.2011, SOFİYA- BOLQARISTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Səmədov Ağasif 1989 52 III Neftçi ISM Ağayev Sehriman

2. Qasumov İslam 1986 57 II Neftçi ISM Mustafayev Şahlar

3. Qarayev Cavidan 1988 62 II Neftçi ISM Ağayev Sehriman

DÜNYA BİRİNCİLİYİ-13-17.10.2011, RİQA- LATVİYAYeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Eyvaz-zadə Hüseyn 1993 48 III Neftçi İSM Əlləzov Əlislam

2. Mikayılov Fərid 1993 60 II Gəncə UGİM Hacıyev Əli

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Umbayev Nəsimi 1994 48 III Lokomotiv İC Umbayev Nazim

2. Quliyev Zülfüqar 1991 74 III Sum.UGİM Arzumanov Elbrus

3. Ağayev Azər 1991 82 III Neftçi İSM Cəfərov Ağanağı

DÜNYA ÇEMPİONATI-10-14.11.2011 VİLNÜS- LİTVA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Müslümov Elgün 1986 68 III Sumqayıt DİN.İC Səfixanov Elçin


2010-CU İL


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ- 15-19.04.2010 SALONİKİ-YUNANISTAN-Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həşimov Heydər 1992 52 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

2. Şükürov Pərviz 1993 56 II Sum.UGİM Orduxanov Fariz

3. Orucov Mikayıl 1993 70 III BakıTİM Məmmədov Bəxtiyar

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1.Eyvaz-zadə Hüseyn 1993 48 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

2.Məmmədov Vüqar 1990 62 I Neftçi İSM Tarverdiyev Vahid


AVROPA ÇEMPİONATI-13-17.05.2010 MİNSK-BELARUS

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Həsənov Emil 1988 68 III Sərhədçi İM İsmayılov Rüfət


N.NAZARBAYEVİN MÜKAFATI UĞRUNDA DUNYA KUBOKU MƏRHƏLƏ YARIŞI -13-16.08.2010 URALSK-QAZAXSTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Sultanov Namiq 1980 68 III Neftçi İSM Əliyev Yavuz

2. Əhmədov Elməddin 1982 82 III Neftçi İSM Həsənov Adil

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abbasov Bəxtiyar 1985 90 I Neftçi İSM İbrahimov Mübariz


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ-07-11.10.2010 TBİLİSİ-GÜRCÜSTAN-Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Şükürov Pərviz 1993 56 III Sum.UGİM Orduxanov Fariz

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Quliyev Alı 1992 48 III Sum.UGİM Əliyev Ruslan

2. Məmmədov Vüqar 1990 62 III Nefçi İSM Tarverdiyev Vahid

3. Heydərov Seymur 1991 90 II Gömrükçü İSM Ağayev Sehriman


TƏLƏBƏLƏR ARASINDA DÜNYA KUBOKU-21-25.10.2010 PRAQA-ÇEXİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Yusifov Fərid 1989 52 II Sum.OEUGİM Rəcəbli Zaur

2. Zülfüqarov Xanoğlan 1992 57 II Sum.DİN İC Səfixanov Elçin

3. Hüseynov İsmayıl 1990 68 II Bakı TİM Pəncəliyev Qüdrət

4. Əliyev Həmid 1991 74 II Pəhləvan İK Ağayev Sehriman

5. Cəfərli Elşən 1990 +100 II Neftçi İSM İsmayılov Cabir


DÜNYA ÇEMPİONATI-04-08.11.2010 DAŞKƏND-ÖZBƏKSİTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Mayılov Elçin 1981 52 I Neftçi İSM İbrahimov Mübariz

2. Qasımov İslam 1986 57 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

3. Əhmədov Elnur 1981 62 III Sum.DİN İC Bayramov Zülfüqar

4. Əhmədov Elməddin 1982 82 III Neftçi İSM Həsənov Adil

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abbasov Bəxtiyar 1985 90 III Neftçi İSM İbrahimov Mübariz


2009-CU İL


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ-08-12.04.2009 ŞAULYAY-LİTVA-Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Aşımov Səfər 1991 65 I Sum.UGİM Qulamov İbrahim

2. Quliyev Zülfüqar 1991 70 II Sum.UGİM Arzumanov Elbrus

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Cabbarov İslam 1990 52 III Sum.UGİM Qulamov İbrahim

2. Abbasov Yaşar 1989 62 II Neftçi İSM İsmayılov Cabir

3. Ramazanov Elçin 1989 82 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir

4. Zeynalov Məhərrəm 1989 90 III Gömrükçü İSM Məmmədov Bəxtiyar

5. Canəliyev Mehdi 1989 100 III Neftçi İSM Həsənov Tərlan


AVROPA ÇEMPİONATI-13-18.05.2009 MİLAN-İTALİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Kərimov Tərlan 1986 68 I Sum.DİN İC Səfixanov Elçin

2. Paşayev Zaur 1982 82 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ-15-19.10.2009 SAMOKOV-BOLQARISTAN-Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qulamov Emin 1990 60 III Sum.TİM Qulamov Elqam

2. Aşımov Səfər 1991 65 III Sum.UGİM Qulamov İbrahim

3. Quliyev Zülfüqar 1991 70 I Sum.UGİM Arzumanov Elbrus

4. Alışov Hikmət 1991 81 II Masllı Quliyev Xanağa

5. Ağayev Azər 1991 87 III Neftçi İSM Cəfərov Ağanağı

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Vüqar 1990 57 II Nefçi İSM Tarverdiyev Vahid

2. Abbasov Yaşar 1989 62 I Nefçi İSM İsmayılov Cabir


A.A.ASLAXANOVUN MÜKAFATI UĞRUNDA DÜNYA KUBOKU MƏRHƏLƏ YARIŞI-02-05.10.2009 SANKT-PETERBURQ-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar


DÜNYA ÇEMPİONATI-05.09.11.2009 SALONİKİ-YUNANSTAN

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar


2008-Cİ İL


RUSİYA FEDERASİYASI PREZİDENTİNİN KUBOKU UĞRUNDA BEYNƏLXALQ TURNİR-14-16.02.2008 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Kərimov Tərlan 1986 62 III Sum.DİN İC Səfixanov Elçin

3. Paşayev Zaur 1982 82 II Neftçi İSM Ağayev Sehriman


AVROPA ÇEMPİONATI-28.04-03.05 2008 TBİLİSİ-GÜRCÜSTAN N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Kərimov Tərlan 1986 62 III Sum.DİN İC Səfixanov Elçin

3. Həsənov Emil 1988 68 III Neftçi İSM İsmayılov Rüfət

4. Muxtarov Araz 1986 74 III Gəncə UGİM Bayramov Ceyhun

5. Paşayev Zaur 1982 82 III Neftçi İSM Ağayev Sehriman 6. Əliyev Anar 1983 100 III Pəhləvan İK Mahmudov Ramil

Döyüş sambosu

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Fərziyev Rəşid 1977 57 III FHN Ağayev Sehriman

2. Rəcəbov Qasım 1983 62 III Bakı DİN İC Calalov Əlsəməd

3. Hüseynov Mobil 1983 68 III Neftçi İSM İsmayılov Rüfət

4. İbişov Elşən 1982 74 III Zenit İC Abdullayev Yaqub

5. Həsənov Yasin 1987 90 III Neftçi İSM Volodya Sidorenko


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA AVROPA BİRİNCİLİYİ-14-20.05.2008 BREST-BELARUS-Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Cəlalov Orxan 1991 48 I Zenit İC Abdullayev Yaqub

2. Məmmədov Vüqar 1990 52 II Məhsul İK Tarverdiyev Vahid

3. Şəmizadə Rəşid 1991 56 I İnter İK Vəliyev Rauf

4. Kərimov Samir 1990 70 II Nefçi İSM İsmayılov Cabir

5. Ağayev Azər 1991 75 III Nefçi İSM Cəfərov Ağanağı

6. Əhmədov Sadiq 1990 87 III Konokan TT Həsənov Tərlan

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Əfqan 1988 52 II Sum.TİM Həsənov Adil

2. Qarayev Cavidan 1988 57 III Sum.TİM Ağayev Sehriman

3. Abbasov Yaşar 1989 62 III Nefçi İSM İsmayılov Cabir

4. Həsənov Emil 1988 68 I Nefçi İSM İsmayilov Rüfət

5. Ağamirov Mirələm 1988 82 II Nefçi İSM İbrahimov Mübariz


A.ASLAXANOVUN MÜKAFATI UĞRUNDA "A" KATEQORİYALI BEYNƏLXALQ TURNİR- DÜNYA KUBOKU MƏRHƏLƏ YARIŞI- 03-06.10.2008 MOSKVA-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 57 II Neftçi İSM Mustafayev Şahlar


YENİYETMƏLƏR VƏ GƏNCLƏR ARASINDA DÜNYA BİRİNCİLİYİ-09-12.10.2008 DAŞKƏND-ÖZBƏKSTAN-Yeniyetmələr

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Məmmədov Vüqar 1990 52 I Neftçi İSM Tarverdiyev Vahid

Gənclər

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Abdullayev Əfqan 1988 48 III Sum.TİM Həsənov Adil

2. Abbasov Yaşar 1989 62 III Neftçi İSM İsmayılov Cabir


VETERANLAR ARASINDA DÜNYA ÇEMPİONATI-

16-20.10.2008 LOQOYSKİ-BELARUS

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Əhnədov Natiq 1974 74 III Neftçi İSM

2. Apuşkin Vitali 1946 +100 I ASF


DÜNYA ÇEMPİONATI-13-17.11.2008 SANKT-PETERBURQ-RUSİYA

N S. A. TƏV. ÇƏKİ TUTDUĞU YER İDMAN TƏŞKİLATI MƏŞQÇİ

1. Qasumov İslam 1986 52 III Neftçi İSM Mustafayev Şahlar

2. Muxtarov Araz 1986 74 III Gəncə UGİM Bayramov Ceyhun

Просмотров: 30
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now